[TUTORIAL] o zdobywaniu zainteresowania dziewczyn, opracowany we współpracy z naszymi stałymi czytelniczkami, zawiera cenne rady, które pomogą Ci zbliżyć się do dziewczyny, która przyciągnęła Twą uwagę i z którą chciałbyś spędzać czas… Aby podkreślić wagę i znaczenie tego przewodnika, warto zaznaczyć, że kobieta potrzebuje zaledwie 30 sekund, aby ocenić Twoje szanse… Każda chwila jest zatem bezcenna! Jak więc zdobyć zainteresowanie kobiety w odpowiedni sposób? Koniecznie przeczytaj cały przewodnik!

Zdobywanie zainteresowania kobiet nie jest prostym zadaniem i wymaga odpowiedniego przygotowania!

Porady dotyczące nawiązywania kontaktów z kobietami, które można znaleźć w sieci, są jedynie teoretyczne i oparte na niepełnych informacjach! Co więcej, większość poradników jest pisana przez mężczyzn! (Pytanie: co oni mogą wiedzieć?:) Dlatego też, czy warto tracić czas na takie poradniki?

Nasz przewodnik do zdobywania zainteresowania, został napisany przez kobiety, które jasno wyraziły swoje preferencje w kwestii nawiązywania kontaktów! Dlatego też otrzymasz informacje ‘z pierwszej ręki’.

Należy jednak pamiętać, że każda kobieta jest inna i składają się na to jej:

 • wiek
 • zainteresowania
 • poziom wykształcenia
 • aspiracje
 • doświadczenia życiowe

Zadbaliśmy o to, aby opisane w dzisiejszym przewodniku metody zdobywania zainteresowania dziewczyn były jak najbardziej uniwersalne i mogły przyciągnąć uwagę szerokiego spektrum dziewczyn i kobiet, które Cię interesują!

Analogicznie, romantyczne podejście sprawia, że kobieta, którą próbujesz zdobyć, czuje się wyjątkowo i doceniona, niczym księżniczka! Dlatego warto sprawdzić: jak być romantycznym wobec dziewczyny! To również skuteczna i sprawdzona metoda zdobywania jej zainteresowania!

Ale wracając do tematu…

Jakie błędy popełniają mężczyźni próbujący zdobyć kobietę?

 • Mężczyźni często boją się nawiązywać pierwszy kontakt z kobietą. Pewnie znasz to przytłaczające uczucie, kiedy próbujesz podjąć pierwszy krok i nawiązać kontakt z kobietą.
 • Brak pomysłów na rozmowę? Nie wiesz, o czym rozmawiać i jakie tematy poruszać, aby nie nudzić partnerki? Zajrzyj do naszego poradnika!
 • Działania, które sprawiają, że jesteś postrzegany jako nachalny i nieodpowiedni podrywacz, mogą zrujnować Twoje szanse na sukces!
 • Pytanie sam siebie, czy naprawdę chcesz być tylko przyjacielem kobiety, zanim rozpoczniesz bardziej zaawansowaną relację. Pamiętaj: kobiety rzadko związkują się z przyjaciółmi…!
 • Nie zauważanie sygnałów wysyłanych przez kobiety, które były zainteresowane Tobą. Często zdarza się, że nie dostrzegamy tych sygnałów, co prowadzi do utraty szansy na nową znajomość!
 • Nudna, sucha rozmowa… to nie jest to, co kobiety lubią w kontaktach z mężczyznami. Zamiast próbować wydawać się ekspertem we wszystkich dziedzinach, postaraj się stworzyć komfortową rozmowę i nawiązać intymny kontakt emocjonalny!

Teraz przejdźmy do działania…

Jak zdobyć zainteresowanie dziewczyny? Zbuduj pewność siebie!

 1. Czuj się dobrze ze sobą!
  Bycie autentycznym i nie próbowanie być kimś, kim nie jesteś, to klucz do sukcesu. Nie spędzaj czasu na desperackim poszukiwaniu dziewczyny, bo to tylko zniechęca potencjalne zainteresowane osoby.

  Pewność siebie i niezależność są atrakcyjnymi cechami, które przyciągają płeć przeciwną. Jeśli będziesz prosić każdą napotkaną dziewczynę o randkę, to z pewnością nie przyciągniesz ich uwagi…

  Zamiast tego, staraj się budować nowe przyjaźnie, zamiast od razu myśleć o związku. To oznacza, że warto rozmawiać z różnymi kobietami, nie tylko z tymi, które Cię fizycznie przyciągają. Przyjaźń damsko-męska nauczy Cię, jak rozmawiać z kobietami, ale także pomoże zrozumieć ich myślenie i uczucia. Poza tym, pozwoli Ci uniknąć uczucia samotności!
 2. Jak przyciągnąć dziewczynę swoją uprzejmością i pomocą?

To może być właśnie ona (Twoja potencjalna zdobycz), bądź jakakolwiek inna spotkana osoba. Czy widzisz kogoś, kto potrzebuje pomocy z ciężkimi torbami czy książkami? Powiedz: „Witaj! Czy mogę Ci jakoś pomóc?” i oferuj swoją pomoc, bądź dżentelmenem!

Przytrzymaj drzwi dla kogoś, kto wchodzi za Tobą, nawet jeśli będziesz musiał chwilę poczekać. Po prostu bądź miły i uprzejmy. Dzięki temu przyciągniesz nie tylko jej uwagę, ale także poczujesz się dobrze ze sobą.

Nie staraj się być fałszywy ani nie rób pozorów, kiedy jesteś w jej obecności. Istnieje duża szansa, że zostanie to zauważone. Pomagaj innym w różnych sytuacjach. Ona to zauważy, a także jej otoczenie, które będzie chwalić, jak wspaniały jesteś!

 1. Bądź otwarty na kontakty z kobietami

Gdy napotkasz dziewczynę, która Cię interesuje, zacznij z nią rozmawiać. Robisz to regularnie. Jeśli często wychodzisz sam i nie nawiązujesz kontaktów z kobietami, to coś jest nie tak i może to być zły sygnał! Wychodź regularnie i nawiązuj kontakt z kobietami. Czy to w supermarkecie, bibliotece, na ulicy, w miejscach, gdzie jest dużo ludzi – wszędzie tam, gdzie możesz spotkać potencjalną partnerkę.

 1. Nie obawiaj się odmowy

Pamiętaj, że strach przed odrzuceniem jest nieuzasadniony. Jeśli zauważysz atrakcyjną dziewczynę, podejdź do niej. Wyraź od razu swoje intencje. Nie stresuj się ani nie zadręczaj, niezależnie od wyniku. Powiedz: „Cześć, jesteś piękna, przyszedłem, aby Cię bliżej poznać”.

Pamiętaj, że szukasz dziewczyny, nie tylko przyjaciółki, więc nie kryj swoich intencji!

 1. Nie pozwól sobie na wymówki

Kiedy widzisz atrakcyjną dziewczynę, nie zakładaj, że już kogoś ma albo że zakłócisz jej plany, bo rozmawia przez telefon lub jest zajęta. Nie przekonuj siebie, że akurat teraz wyglądasz źle.

Wierz, że nie ma żadnego uzasadnienia, które usprawiedliwiałoby zrezygnowanie z próby nawiązania kontaktu z dziewczyną, która Ci się podoba! W najgorszym przypadku powie „nie” i odejdzie. Musisz ćwiczyć, aby stawać się coraz lepszym…

 1. Ciesz się rozmową

To bardzo ważne. Jeśli zbytnio się stresujesz podczas rozmowy z dziewczyną lub podczas patrzenia na nią, z pewnością przesadzasz. Jeśli będziesz miał przyjemność z tej rozmowy, nie zniechęci Cię nawet możliwość odrzucenia, a wyjdziesz na pewnego siebie i spokojnego faceta!

 1. Pozostań sobą

Jeśli to, co dziewczyna mówi, nie wydaje Ci się zabawne, nie udawaj śmiechu tylko dlatego, że ona się śmieje. Nie próbuj udawać kogoś, kim nie jesteś, zawsze pozostawaj sobą!

 1. Buduj sieć kontaktów

To kolejna skuteczna strategia na to, jak przyciągnąć dziewczynę! Im więcej masz znajomych, tym lepiej. Nie bądź wybredny co do nowo poznanych osób ani sposobu, w jaki je poznajesz – mężczyzna, którego spotkasz na ulicy, może być wujkiem młodszej dziewczyny, którą Cię interesuje, a irytująca koleżanka z wczorajszej imprezy może znać osobę, która spełnia Twoje oczekiwania i z którą chciałbyś się związać!

Wychodź i rozmawiaj z ludźmi, angażuj się w swoje ulubione zajęcia. Jeśli nie wiesz, jak poznać nowe osoby, zapisz się na ciekawe kursy lub wydarzenia. Śledź fora internetowe z lokalnymi wydarzeniami lub spotkania, gdzie spotykają się ludzie z podobnymi zainteresowaniami.

Spróbuj też nowych rzeczy i sposobów spędzania czasu. Może uda Ci się znaleźć nowe hobby i dziewczynę jednocześnie? To dwie przysłowiowe muchy jednym strzałem! Nie polegaj wyłącznie na internecie… I na koniec ważna wskazówka…

 1. Zadbaj o swój wygląd

Niezależnie od tego, co twierdzą niektóre kobiety, wygląd ma znaczenie. Brak higieny, nieświeży oddech, nadwaga, zaniedbane włosy czy ubranie, które wygląda niechlujnie, nie przyciągną nikogo do Ciebie. Regularnie bierz prysznic, dbaj o higienę jamy ustnej i utrzymuj dobre zrowie.

Nie ma jednej uniwersalnej zasady na to, jak przyciągnąć uwagę dziewczyny. Porady te są użyteczne, ale nie można ich traktować jako absolutnych reguł. Każda kobieta jest wyjątkowa, jak już zostało wspomniane, więc nie istnieje jedna ogólna strategia na podryw.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *